Nastavenie farieb
Nastavenie veľkosti písmenokZmenšiť pímenkaZväčšiť písmenka

PredajRozšírené vyhľadávanie
Zabudli ste heslo?
O nás arrow O nás arrow Riešenie pre skladovanie vakcín Covid-19
Riešenie pre skladovanie vakcín Covid-19

V súčasnosti je vo vývoji viac ako 321 vakcín proti SARS-CoV-2. Z nich je 33 v klinickom výskume, niektoré sú už vo fáze III. Európska komisia má v súčasnosti dohodu so 6 nádejnými farmaceutickými spoločnosťami. Uchádzači používajú vakcíny proti vírusovým vektorom a vakcíny proti RNA. Tieto vakcíny majú obmedzenú trvanlivosť pri izbovej teplote. Za všetkých ostatných podmienok by sa mali skladovať pri teplotách do -80°C.

 

snijders-covid-2.jpg

Výroba mrazničiek v Snijders Labs je už na to pripravená. Výrobné linky a miestna výroba umožňujú rýchle prispôsobenie. To znamená, že skladovacia kapacita nemusí byť v boji proti Covid-19 rizikom. Napríklad najväčšia mraznička „VF1000“ má kapacitu 77 000 2 ml skúmaviek a najmenšia „VF120“ má 8 100 skúmaviek. Rozsah ultra-nízkych teplôt (-80°C) 12-tich modelov ponúka široké spektrum úložných priestorov.

Všetky mrazničky sú nastaviteľné od -20°C do -80°C a holandský vývoj a výroba zaručujú vysokú prevádzkovú spoľahlivosť. Biobanka môže určite krátkodobo alebo dlhodobo pomôcť získať ďalšiu úložnú kapacitu.

Pri súčasnom tlaku na fungujúcu vakcínu môžu sa jedna alebo dve vakcíny objaviť za niekoľko mesiacov. Výroba v Snijders Labs beží na plné obrátky. Ste pripravení?

 

Ďalšie pozrite v časti "Hlbokomraziace boxy EvoSafe".